Все  |  12.10.17  |  четвер
 

Ультрас "Дніпра" побили депутата Верховної Ради

Комбат батальйону "Дніпро-1" і депутат "Народного фронту" Юрій Береза є президентом футбольного клубу СК "Дніпро-1" і головним ворогом фанатів традиційної команди ФК "Дніпро".

Вчора відбувся матч другої ліги між двома клубами з одного міста - ФК "Дніпро" і СК "Дніпро-1".

Другий клуб виник після того, як олігарх Ігор Коломойський відмовився фінансувати основну команду, внаслідок чого її понизили в класі. СК "Дніпро-1" створювався на початку 2017 року за підтримки депутата Юрія Берези і екс-футболіста "Дніпра" Романа Зозулі. Тренувати новий клуб прийшов колишній головний тренер "Дніпра" Дмитро Михайленко.

При цьому, старий клуб - ФК "Дніпро" продовжив своє існування, спираючись на молодіжний склад. Саме цю команду більшість уболівальників з Дніпра продовжують вважати головною командою міста.

На цьому грунті між уболівальниками "Дніпра" і "Дніпра-1" виник і триває конфлікт.

Все почалося з того, що під час матчу ультрас "Дніпра" вивісили на стадіоні "Дніпро-Арена" банер: "Ми зламаємо вам Березу і розвалимо ваш "Причал". ("Причал" - це неофіційний сайт клубу, який інформаційно підтримує як ФК, так і СК).

Після першого тайму ультрас ФК прибігли в сектор уболівальників СК, де і зав'язалася бійка. Як результат - розсічення і кров на обличчі Юрія Берези і відібраний у вболівальників СК банер і барабан. Пізніше відібрана атрибутика була урочисто спалена на секторі ФК "Дніпро".

Відзначимо, що сам поєдинок закінчився з рахунком 2:0 на користь ФК "Дніпро". Голи забивали Артем Довбик в першому таймі і Олександр Назаренко - у другому.

За результатами гри ФК "Дніпро" з 34 очками піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці. У СК "Дніпро-1" - 32 очки і 3-я позиція. Лідирує з 38-ма очками харківський "Металіст-1925".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...