Укрзалізниця  |  25.06.14  |  середа
 

З Києва до Львова курсуватиме український швидкісний поїзд

"Укрзалізниця" з 24 червня запустила в експлуатацію швидкісний електропоїзд ЭКр1 класу Інтерсіті+, вироблений на Крюківському вагонобудівному заводі (КВБЗ).

Новий потяг з'єднуватиме Львів із українською столицею.

Перед відправленням електропоїзд урочисто оглянув міністр інфраструктури України Максим Бурбак. Як він згодом розповів, поїзд ЭКр1 коштує вдвічі менше, аніж корейські локомотиви Hyundai — 200 мільйонів гривень з ПДВ. До того ж, КВБЗ не підняв ціну після падіння гривні.

Перший заступник генерального директора Укрзалізниці Максим Бланк, який також був присутній на заході, розповів журналістам, що вагони закупили за кошти "Ощадбанку".

"Сума фінансування 400 млн грн під 20% річних на п'ять років без урахування страхування, плюс 1,18% — це вартість страхування",

- розповів Бланк.

Прес-служба Укрзалізниці повідомила, що два швидкісні електропоїзди пройшли всі необхідні випробування і були схвалені міжвідомчою комісією, отримавши дозвіл на експлуатацію ще в 2013 році, але, незважаючи на численні обіцянки попереднього уряду, так і не були придбані.

Під час урочистого заходу було також презентовано новий приміський дизельний поїзд розробки КВБЗ, який повинен пройти випробування в Карпатах.

За словами Бурбака, Мінінфраструктури хоче придбати 15 таких поїздів.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 5161

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e