Укрзалізниця  |  16.04.21  |  п'ятниця
 

Укрзалізниця призначить 11 додаткових потягів на великодні свята: напрями

Про це повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час брифінгу у Верховній Раді України 16 квітня, повідомили у пресслужбі “УЗ”.

На великодні та травневі свята Укрзалізниця планує призначити щонайменше 11 додаткових поїздів.  

«Наразі, ми опрацювали призначення до Великодня та травневих свят 11 додаткових поїздів. Традиційно додаємо поїзди на ті напрямки, які є найбільш популярними серед пасажирів, зокрема на Закарпаття. Просимо пасажирів на вокзалах та у поїздах дотримуватися всіх карантинних вимог та обов’язково носити маски. Подорожуйте безпечно»,

— зазначив Іван Юрик.

Для зручних подорожей пасажирів додаткові поїзди на свята курсуватимуть до Ужгорода, Рахова, Ковеля, Чернівців, Миколаєва, Маріуполя, Костянтинівки, Івано-Франківська, Одеси та Львова.

“Укрзалізниця” у травні також призначатиме додаткові рейси цілорічних поїздів. Поки передбачається, що такі святкові рейси здійснять 5 поїздів: № 29/30 “Київ–Ужгород”, № 251/252 “Харків–Миколаїв”, № 774/773 “Київ–Шостка”, № 781/782 “Черкаси–Київ” та № 137/138 “Хмельницький–Лисичанськ”.  Окрім цього, на свята Укрзалізниця продовжила маршрут швидкісного поїзда № 779/780 “Суми–Київ” до станції Вінниця.

Як повідомлялося раніше, “Укрзалізниця” з 11 квітня 2021 року відновила повноцінне курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області. Це стало можливим завдяки рішенню Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, згідно з яким з 00:00 год, 11 квітня, у області скасовано червоний рівень епідемічної небезпеки. Зараз до закарпатського регіону курсує 10 пасажирських поїздів.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах