Все  |  31.10.18  |  середа
 

"Укрпошта" може монополізувати всі відправлення до 10 кг

Згідно з новим законопроектом, "Укрпошта" може отримати виключне право на доставку посилок вагою до 10-ти кілограмів.

Про це написав співвласник "Нової Пошти" В'ячеслав Клімов.

Йдеться про законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про поштовий зв'язок", згідно з яким усі вигідні послуги, які надають поштові оператори, будуть віднесені до "універсальних", тобто до таких, які може надавати тільки державна компанія. Зі слів Клімова, закон встановлює монополію на весь ринок електронної комерції і всі документи, якими обмінюються компанії. Ця монополія може поширюватися на пересилання до 2-х і до 10-ти кілограмів.

"Якщо іншим логістичним компаніям залишаться тільки посилки без оголошеної вартості вагою понад 10 кг, то вони не будуть мати шансів витримати конкуренцію з національним монополістом. Які наслідки чекають споживачів? Найгірші - клієнти отримають послуги низької якості за високою ціною. В разі, якщо буде кому ці послуги надавати. Не можна допустити, щоб законопроект був прийнятий в поточній редакції, бо це просто рейдерство - побачили розвинену індустрію і вирішили забрати її під контроль "

- пише Клімов.

Нагадаємо, що в Укрпошті заявили про можливе припинення доставки пенсій. "Укрпошта" пригрозила українцям припинити доставляти пенсії на дім, оскільки тариф на цю послугу останній раз переглядався ще в 2004-го році.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах