Укроборонпром  |  13.02.18  |  вівторок
 

Главу "Укроборонпрому" відправили у відставку

Директор державного концерну Роман Романов прийняв рішення про звільнення з посади, хоча ще в грудні минулого року заперечував проти своєї можливої відставки.

Про це йдеться в заяві Романова, опублікованому на сайті концерну.

"Усі роки роботи в "Укроборонпромі" ЗМІ нагадували мені, що я прийшов до Державного концерну з бізнесу. Це правда. І я вважаю, що в житті кожного чоловіка має бути період, який він зобов'язаний віддати служінню своїй країні. І ці 3,5 роки були моїм служінням",

 - сказав Романов.

Чиновник подякував співробітникам концерну, які "повірили у відродження оборонної промисловості країни".

Відзначимо, що на звільнення Романова наполягав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Головна причина - заборгованість із зарплати перед працівниками концерну. В кінці січня він виступив з категоричною заявою на адресу глави "Укроборонпрому", а 31 січня Кабмін на своєму засіданні проголосував за відставку Романова.

"Я зробив паузу, можливо, для того, щоб людина сама визначилася і подала у відставку. Але цього не сталося, тому, пропоную прийняти рішення уряду і подати Президенту клопотання про звільнення генерального директора" Укроборонпрому "Романа Романова. Це моя позиція. Вона остаточна. Вважаю, що так повинно бути ",

- заявив тоді Гройсман.

Нагадаємо, що концерн "Укроборонпром" був створений в грудні 2010 року, до його складу входить 134 підприємства військово-промислового комплексу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах