Укроборонпром  |  22.04.18  |  неділя
 

"Антонов" звинуватив "Укроборонпром" у занепаді авіабудівництва

Українські авіабудівники звинуватили чиновників державного концерну в тотальній корупції і відсутності замовлень.

Про це йдеться в заяві, опублікованій на офіційному сайті "Антонова".

"У травні 2015 року року ДП "Антонов" увійшло до складу ДК "Укроборонпром", керівництвом якого було прийнято рішення про поділ зон відповідальності менеджменту "Антонов" на фінансово-економічні і науково-технічні складові. Підсумок цього "геніального" рішення - підприємством керують люди цілком некомпетентні в авіабудуванні. За три роки змінилося три керівника, не вироблено жодного серійного літака, а значна частина прибутку осіла в кишенях посередників з "Укроборонпрому",

- йдеться в заяві.

Авіабудівники відзначають, що за період після Революції Гідності на підприємстві зібрали лише один демонстраційний літак Ан-132Д.

"Підприємство не має реальних замовлень і фактично перебуває на межі загибелі",

 - заявляє "Антонов".

Колектив вимагає вивести підприємство з державного концерну "Укроборонпром", обрати нове керівництво і прийняти державну програму для порятунку вітчизняної авіабудівної галузі. З таким закликом "Антонов" звернувся до Петра Порошенка.

"Шановний пане Президенте, врятувати ДП "Антонов" - врятувати Україну Якщо керівництво держави не бажає боротися за долю флагмана української промисловості, то колектив підприємства візьме цю відповідальність на себе",

- резюмується в заяві.

Нагадаємо, що два роки тому, у травні 2016 року Президент України Петро Порошенко приїжджав на підприємство, щоб привітати колектив "Антонова" з 70-річним ювілеєм. Глава держави тоді заявив, що "мета України - стати авіаційним гравцем світового рівня".

Як раніше повідомляли "Ваші новини", Петро Порошенко хоче створити єдину церкву в Україні. Ймовірно, за основу візьмуть Українську православну церкву Київського патріархату на чолі з Філаретом (Денисенком), куди повинні будуть влитися всі інші церкви східного обряду.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах