Все  |  15.04.19  |  понеділок
 

Україну очікують грози, дощі і похолодання

Цього тижня в нашій країні буде погана та доводі прохолодна погода.

Таку інформацію повідомили у Гідрометцентрі.

У понеділок, 15 квітня, по всій території України буде всього 7-10 градусів тепла, і лише в південних та східних регіонах синоптики обіцяють близько 12 градусів зі знаком плюс. У всіх регіонах прогнозуються сильні дощі, винятком стане захід - тут буде сонячна і суха погода.

У вівторок, 16 квітня, атмосферний фронт пошириться на всю країну, і на заході теж почнуться дощі. При цьому температурних змін синоптики не прогнозують.

В середу, 17 квітня, погода почне змінюватися і, згідно із прогнозами синоптиків, дощі  врешті припиняться на всій території країни. Також у більшості районів вигляне сонце, але при цьому температура повітря буде коливатися. А ось у східних областях очікується похолодання - до 9-12 градусів. В південних і західних областях синоптики прогнозують 12-14 градусів, в центральних регіонах до 12 градусів вище нуля.

Варто відзначити, що народні синоптики дають вкрай несподівані прогнози щодо погоди, яка очікує Україну в травні. Як заявляв Леонід Горбань розповів, в травні цього року будуть побиті температурні рекорди і вже в першій половині місяця у денні години буде до 30 градусів спеки.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах