Все  |  13.12.18  |  четвер
 

Українцю призначено покарання за російську пропаганду

Виявлено, що з початком російської агресії зловмисник регулярно розміщував у соціальних мережах антиукраїнську інформацію та відеоматеріали.

Згідно з матеріалами Служби безпеки України, мешканця Луцька заочно засудили до шести років позбавлення волі за поширення антиукраїнських матеріалів у мережі Інтернет.

Про це інформують у прес-службі УСБУ у Волинській області.

У межах розпочатого кримінального провадження слідчі СБУ встановили, що з початком російської агресії зловмисник регулярно розміщував у соціальних мережах антиукраїнську інформацію та відеоматеріали.

Згідно з висновком експерта, ця інформація містила публічні заклики до насильницької зміни, повалення існуючого конституційного ладу та захоплення державної влади, зміни меж території та кордону України, а також заклики до розв’язання воєнного конфлікту.

У березні 2018 року суд ухвалив здійснити спеціальне досудове розслідування, оскільки обвинувачений переховується від органів слідства в Російській Федерації для ухилення від кримінальної відповідальності.

Луцький міський районний суд Волинської області визнав обвинуваченого винним у скоєнні злочинів, які передбачені: частинами 2, 3 статті 109, частинами 1, 2 статті 110, частиною 1 статті 295, частиною 1 статті 436 Кримінального кодексу України.

За рішенням суду, мешканцю Луцька призначено покарання у вигляді шести років позбавлення волі.

Волинський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах