Все  |  13.08.16  |  субота
 

Український вчений запатентував метод лікування молитвою

Михайло Лазорик з Ужгорода вирішив здобути наукове підтвердження цілющого впливу молитви та мира на організм людини. Результати своїх досліджень науковець запатентував.

Михайло Лазорик - кандидат медичних наук, доцент кафедри факультетської терапії Ужгородського національного університету, заслужений винахідник України, гомеопат, який запатентував 166 винаходів.

Ідея дослідження впливу молитви на людську кров виникла у вченого 15 років тому, адже він сам є віруючим і відвідує храм. Його зацікавило, чи змінюється структура крові в процесі молитви.

На експеримент погодилися лише 15 чоловіків і жінок. Це були юристи, медики і люди без будь-якої освіти. Пацієнти хворіли атеросклерозом, гепатитом В, страждали серцевими патологіями тощо.

На початку досліду вчені брали капілярну і венозну кров для проведення аналізу. Потім пацієнт (чи хтось із його близьких) читав молитви 15-20 хвилин. Після цього знову проводився аналіз капілярної та венозної крові.

"Результати першого ж пацієнта дуже здивували! Чоловік ледь вижив в аварії, у якій загинув його брат. Мав остеомієліт (загноєння кісток ніг). Коли порівняли показники крові до і після молитви, виявилося, що рівень одного з показників фагоцитозу був у шість разів нижчим, ніж до експерименту! У інших чоловіків - нижчим втричі, у жінок менше, адже вони більш емоційні",

- розповів Михайло Лазорик.

Сильний ефект молитви науковець пояснює тим, що під час запального процесу розвивається агресія проти збудника, а молитва має заспокійливий ефект.

"Своїм дослідженням ми підтвердили, що молитва - це не опіум для народу. Коли вона читається, звукові коливання діють на організм людини і викликають зміни показників крові. Тому що під час молитви ми включаємо свідомість, очі, слух і мовний апарат",

- зазначив дослідник.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...