Все  |  13.03.19  |  середа
 

Український "Книжковий арсенал" став найкращим фестивалем року

За нагороду змагалися фестивалі з Нідерландів та Індонезії.

Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал", який щороку проходить в Києві, отримав нагороду Лондонського книжкового ярмарку International Excellence Awards 2019 у номінації "Літературний фестиваль".

Про це йдеться на сайті Мистецького Арсеналу.

12 березня у виставковому центрі "Олімпія" у Лондоні відбулося нагородження переможця.

Організатори конкурсу відзначили мультидисциплінарність "Книжкового арсеналу": взаємодія різних видів мистецтв і фахових середовищ, однак книга залишається в центрі уваги.

На перемогу у номінації The Literary Festival також претендував Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (Нідерланди) і Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія).

International Excellence Awards – міжнародна премія, яку спільно заснували Лондонський книжковий ярмарок та Британська асоціація видавців. Премію вручають з 2016 року з метою представити найкращих представників видавничої галузі, інноваційні видавництва та новаторські ініціативи в цій галузі. Цьогоріч український стенд вперше був представлений на Лондонському книжковому ярмарку.

Нагадаємо, раніше книжка "Я так бачу" української творчої майстерні "Аґрафка" "Видавництва Старого Лева" стала призером конкурсу "Найкрасивіша книга року".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах