Все  |  07.02.18  |  середа
 

Український гурт Pur:Pur презентував пісню для Євробачення-2018

За перші кілька годин, що минули з моменту релізу синглу, він очолив хіт-парад українського iTunes.

Новий сингл під назвою «Fire» виповнюється англійською мовою.  У пісні йдеться про те, що всередині кожного творця, художника, музиканта є палюче тепло, яким він жадає поділитися зі світом, щоб зігріти серця всіх навколо і запалити в них вогонь любові до всього, що нас оточує.

Коментуючи причини повернення в Національний відбір, музиканти Pur:Pur кажуть, що з'явилася пісня яка може дуже добре представити Україну на Євробаченні.

"Якщо минулого разу я сумнівалася, що однією щирістю можна пробивати стіни, то в цьому році я абсолютно в цьому впевнена. Перемогти на конкурсі можна упевненістю в собі і тотальної відкритістю перед слухачем. Тому що, якщо подивитися на всіх фіналістів конкурсу, тобто на все пісні переможців, можна побачити, що у всіх дуже-дуже щирі посили. Євробачення дає можливість в прямому ефірі поспілкуватися з величезною кількістю людей і сказати їм те, що ти ніс в маси весь цей час", 

- розповідає співачка гурту Ната Сміріна.

Як раніше повідомлялося, український дует вирішив представити іншу країну на Євробаченні. Співачка Тетяна Піскарьова і переможець "Х-фактора-5" Дмитро Бабак хочуть представити на міжнародному пісенному конкурсі Білорусь. Артисти об'єдналися в дует "Піскарьова & Бабак" і вже виступили на відборі в Мінську. Про це повідомила співачка на своїй сторінці в Facebook.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1621

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...