Все  |  09.11.19  |  субота
 

Українських водіїв хочуть саджати за грати

У Міністерстві внутрішніх справ України запропонували повернути з Кримінального кодексу до Адміністративного норму за водіння автотранспортним засобом в стані сп’яніння і передбачити для таких порушників арешт.

Таку заяву зробив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на слуханнях комітету з питань правоохоронних органів.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

“Ми будемо вносити пропозицію повернути відповідальність за водіння автотранспортного засобу в алкогольному сп’янінні і запропонуємо доповнити штраф адміністративним покаранням – адмінарештом. У разі якщо перший раз – п’ять днів, повторно – 10 днів, якщо ще раз повторно – до 15 днів”,

– розповів Геращенко .

Він нагадав, що 22 листопада 2018 року Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект №7279-д про внесення змін до законодавства щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень, і таке правопорушення як водіння транспортом в стані сп’яніння відносли до кримінальних злочинів.

Закон посилив відповідальність за керування транспортним засобом в стані сп’яніння, збільшивши штраф до 51 тис. грн.

“Але зараз ми бачимо, що це не поліпшить попередження проблем, а зробить навпаки: ми створимо ситуацію, коли робота патрульної поліції може бути заблокована”,

– пояснив Геращенко.

Про це повідомляє autotheme

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах