Все  |  23.04.13  |  вівторок
 

Українські мультики здобули перемогу у США

Представникам України вручили сертифікат з відзнакою.

Мультиплікаційний цикл «Народна мудрість» Національної телекомпанії України здобув нагороду Універсального полікультурного фестивалю кіно, що проходив з 12 по 14 квітня у Лос-Анджелесі (США). Українські анімації були визнані кращими в номінації мультиплікаційних короткометражних фільмів. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Представникам України вручили сертифікат відзнаки Certificate of Excellence. На думку працівників Генерального консульства України в Сан-Франциско, глядацька аудиторія – понад шість тисяч осіб, – надзвичайно емоційно сприйняла показ «Народної мудрості», що демонструвала український фольклор у прислів’ях та приказках.

Вітчизняні телевізійники та дипломати також представили всьому суспільству фільммейкерів, продюсерів, а також представників інших теле- кінокомпаній, інформацію про основні напрями розвитку індустрії в Україні і діяльність НТКУ.

Загалом, в Універсальному культурному фестивалі кіно взяли участь понад двадцять країн. Партнерами заходу виступили Бродвейський міжнародний кінофестиваль м. Лос-Анджелеса та Міжнародний молодіжний кінофестиваль м. Сан-Дієго.

Національна телекомпанія при активному сприянні Генерального консульства України продемонструвала свої програми - документальну стрічку «Незалежність 7300 днів», уже згадуваний цикл коротких мультфільмів «Народна мудрість».

 
 

Коментарі (0) перегляди: 6097

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах