Все  |  16.09.15  |  середа
 

Українські хакери змусили Губарєва слухати гімн України

Про це журналістам розповів засновник "Українських кібервійськ" Євген Докукін.

Він зазначив, що хакери блокують телефони штабів "ЛНР" та "ДНР", надсилають їм SMS-повідомлення пропагандистського характеру і розмовляють з ними по телефону.

Зокрема Докукін повідомив про проведення двох спецоперацій — "Кібер-ураган" та "Кібер-шторм". Перша полягала у блокуванні телефонів сепаратистів за допомогою спам-дзвінків, а друга — у розсиланні пропагандистських SMS, спрямованих на підрив бойового духу ворога.

"На ці телефони (ред. — телефони відомств "республік") ми добами слали SMS і дзвонили. Терористам доводилося змінювати SIM-карти, міняти номер на сайті — у них було багато метушні. Але завдяки цьому блокуванню їм не додзвонилися багато людей, які повелися на кремлівську пропаганду",

- розповів Докукін.

Він також розкрив інформацію про операцію "Бендер", суть якої — "подзвонити, поговорити з терористом і переконати: ми за тобою слідкуємо". Так, "Українським кібервійськам" вдалося порозмовляти по телефону з "народним губернатором Донбасу" Павлом Губарєвим, а також помічником Ігоря Гіркіна. За основу кібервійська взяли доступний у мережі аудіозапис з голосом "відомого російського ФСБ-шника".

"Вони починали говорити, але потім розуміли, що це обманка. Все закінчувалося лайками на нашу адресу — особливо якщо ми ставили гімн України",

- розповів Євген Докукін.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах