Україна  |  25.11.21  |  четвер
 

В Україні знизять ціни на внутрішні авіарейси

Авіаподорожі по Україні мають стати більш доступними для людей, оскільки це сприятиме розвитку внутрішнього туризму та стимулюватиме економіку.

Відповідне доручення дав прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з представниками авіакомпаній, повідомляє Урядовий портал, пише Dailylviv.com.

Під час наради було поінформовано, що на виконання закону України Уряд схвалив порядок використання 104 млн грн, передбачених у бюджеті для відшкодування витрат українських авіаперевізників під час пандемії COVID-19. Це рішення дозволить вітчизняним авіаперевізникам подати до 10 грудня цього року заявки Міністерству інфраструктури для отримання відповідних компенсацій.

Прем’єр-міністр підкреслив, що пандемія коронавірусу у світі суттєво вплинула на галузь авіаперевезень. І сьогодні, коли люди поступово повертаються до подорожей, важливо, щоб ціни на авіаквитки для них стали більш доступними.

«Уряд спільно з Офісом Президента та Верховною Радою шукав необхідні механізми підтримки, щоб люди могли дешево подорожувати літаком по Україні й розвивати внутрішній туризм. Це не лише про конкурентний ринок, але й про інвестиції в розвиток держави»,

— зазначив Денис Шмигаль.

За підсумками наради Прем’єр-міністр дав завдання Міністерству інфраструктури опрацювати й надати пропозиції здешевлення квитків на внутрішні авіаперевезення.

 

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Коментарі (0) перегляди: 849

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах