Україна  |  14.03.19  |  четвер

Українці здобули 13 медалей на молодіжному Євро-2019 з боротьби

Українська жіноча команда посіла друге загальнокомандне місце серед кращих команд Старого світу.

З 4 по 10 березня на турнірі в Сербії українські борці завоювали 13 нагород.

Про це повідомлено на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту.

У Міністерстві молоді та спорту відбулась прес-конференція, що стосувалася успішного виступу національної збірної України на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби серед атлетів U-23.

Дві бронзові медалі завоювали борці-класики Артур Політаєв і Владлен Козлюк.

Чотири медалі здобули борці вільного стилю: чемпіон – Андрій Яценко, віце-чемпіони – Юрій Ідзінський та Василь Сова, бронзовий призер – Адлан Батаєв.

Серед дівчат нагороди здобули: Ілона Прокопевнюк та Оксана Лівач – золоті медалі; Ангеліна Лисак, Христина Береза та Аліна Акобія – срібні медалі; Аліна Рудницька та Єлізавета Тіскарьова – бронзові медалі.

Українська жіноча команда посіла друге загальнокомандне місце, борці-вільники – третє місце, а представники греко-римської боротьби – п’яте.

Заступник міністра Ярослав Войтович від імені міністра молоді та спорту Ігоря Жданова привітав із вдалим виступом усіх спортсменів. Він подякував їм і зазначив, що Міністерство молоді та спорту буде продовжувати створювати гідні умови для підготовки спортсменів до міжнародних змагань.

Старший тренер збірної команди з жіночої боротьби Ярослав Базилюк, головний тренер збірної команди з вільної боротьби Григорій Данько та старший тренер збірної команди з греко-римської боротьби Дмитро Тімченко подякували Міністерству за сприяння та допомогу. Представники федерацій висловили вдячність міністру Ігорю Жданову за напутні слова борцям напередодні старту в Сербії.

Нагадаємо, що восени на чемпіонаті світу-2019 будуть розіграні перші олімпійські ліцензії, відповідно до яких українці зможуть взяти участь в Олімпійських іграх у Токіо в 2020 році.