Україна  |  28.03.13  |  четвер
 

Україна не погоджуватиметься на всі умови МВФ, - Азаров

Україна зацікавлена у співпраці з Міжнародним валютним фондом, але не буде виконувати будь-які умови, які їй виставляють.

Прем’єр запевнив, що в Україні є достатньо міцна фінансово-економічна база, яка дозволяє виплачувати усі фінансові зобов’язання і з оптимізмом дивитись на переговори з МВФ.

Азаров також вкотре наголосив, що влада не піднімить ціну на газ для населення, як того домагається МВФ, аби отримати кредит. Адже, згідно з газовими контрактами, Україна платить за газове постачання значно вищу ціну, ніж інші європейські країни, а за це не повинні відповідати громадяни. Це сказано у повідомленні департаменту інформації та комунікації з громадськістю Секретаріату КМУ.

«Висока ціна на газ визначена несправедливим газовим контрактом з Росією. Ми наполегливо домовляємося з Росією про перегляд цього контракту, і, на мій погляд, окреслились певні шляхи вирішення цього питання», – запевнив прем’єр.

Нагадаємо, 27 березня місія Міжнародного валютного фонду відвідала Україну, аби зустрітись із урядом країни. Місія перебуватиме в столиці до 10 квітня з метою продовжити переговори про укладення угоди stand-by.

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 4247

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах