Україна  |  02.04.13  |  вівторок
 

Стан здоров’я Луценко погіршився

Адвокат екс-міністру МВС Юрія Луценка Олексій Баганець повідомив в ефірі 5 каналу, що стан здоров’я його підзахисного значно погіршився.

За його словами, Луценко відмовили у контрольному післяопераційному обстеженні в клініці Оберіг, а також у виїзді в цю лікарню, з метою проведення додаткового обстеження і наступної операції.

На думку адвоката, стан здоров’я Юрія Віталiйовича є незадовільним. Крім того, на нього накладений відбиток психологічної сторони проблем.

Нагадаємо, що екс-міністр був недавно прооперований в клініці Оберіг, в результаті чого йому було видалено більше двадцяти поліпів. Лікування проводилось за власні кошти. Після операції було призначено додаткове обстеження, щоб визначитись щодо проведення другого оперативного втручання. До колонії хворого вивезли на шостий день. Дружина Луценко Ірина розцінює такі дії, як замах на життя.

Як каже адвокат, в відвідуванні цієї клініки, з метою проведення контрольного обстеження, Луценко було відмовлено. Також він наголошує, що медичні показники для проведення наступної операції, безумовно, є.

Крім того,на думку Баганця, погіршення стану здоров я по’вязано з психологічним фактором. Адже він висловив сумнів, щодо задовольнення колегією суддів Вищого спеціалізованого суду  касаційної скарги.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 4974

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e