Україна  |  15.03.19  |  п'ятниця
 

Шкільне знущання: в Києві однокласниці побили дівчинку

Через конфлікт школярки жорстоко побили однокласницю, понівечивши їй обличчя.

Про це повідомляє "Київ оперативний".

У четвер, 14 березня, у Києві в одній із місцевих шкіл дівчата-підлітки побили свою однокласницю та зняли це на відео.

Інцидент стався у школі №294 на Троєщині. За невідомих причин між дівчатами та їхньою однокласницею виник конфлікт, внаслідок чого вони її побили.

Школярки жорстоко познущалися з дівчини у дворі багатоповерхівок. Школярка повалила дівчину на землю і почала бити ногами і руками. За кілька секунд бити постраждалу почала й інша.

Жорстоких однокласниць намагалися відтягнути від потерпілої. В результаті такого побиття у дівчини під очима великі гематоми, а через набряклість очі відкриваються не повністю.

Зазначається, що наразі в Україні діє закон про булінг у школах. Згідно з ним, штраф за булінг становить 850-1700 грн або громадські роботи на 20-40 годин. Якщо ображає дитину в школі група осіб або ж повторно протягом року, то штраф становитиме 1700-3400 грн або громадські роботи на строк 40-60 годин.

Якщо порушники - підлітки у віці від 14 до 16 років, передбачені такі ж санкції, але їх будуть накладати на батьків або опікунів. Крім того, законом передбачено штраф для керівника установи освіти, якщо він не повідомить у письмовій формі Національну поліцію про факти булінгу. Санкція передбачає штраф 850-1700 грн або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням 20% заробітку.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах