Україна  |  15.04.19  |  понеділок
 

Порошенко згодився на дебати 19-го квітня на “Олімпійському”

Однак запропонував своєму опоненту Володимиру Зеленському зустрітися трохи швидше.

Чинний глава держави Петро Порошенко пропонує провести дебати на НСК "Олімпійський" з 16:00 до 18:00 години.

Про це 15 квітня на брифінгу розповів речник передвиборчого штабу Порошенка Олег Медведєв, передає "Укрінформ".

"Петро Порошенко на додаток до тих дебатів, які передбачені законодавством, пропонує Володимиру Зеленському того ж дня, 19 квітня, провести ще одні дебати на стадіоні "Олімпійський" у часових рамках з 16:00 до 18:00",

- сказав Медведєв.

У штабі Порошенка пропонують зустрітися раніше, а не о 19-й, як цього вимагає Володимир Зеленський, щоб встигнути на дебати на Суспільне о 20:00 відповідно до чинного законодавства.

За словами речника, це цілком конструктивна і раціональна пропозиція, оскільки Зеленський, вважають у штабі, всіляко уникає передбачених законом дебатів у студії, але виборці, суспільство і міжнародні партнери хочуть таких дебатів, наполягають на їх проведенні.

"У Зеленського немає жодних підстав її (пропозиції, - ред.) не прийняти, якщо він дійсно прагне справжніх змістовних дебатів, а не шоу чи концерту "95 кварталу",

- додав Медведєв.

Він додав, що Порошенко і його команда дуже шкодують, що 14 квітня Зеленський не прибув на дебати на НСК “Олімпійський”, які сам же ініціював.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що піде на дебати з чинним главою держави Петром Порошенком, однак висунув кілька умов. Зокрема, дебати мають відбуватися на НСК "Олімпійський".

Порошенко погодився на дебати на стадіоні й запросив Зеленського провести їх 14 квітня. Однак Зеленський не прийшов, заявивши, що дебати мають відбутися 19 квітня о 19:00.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах