Україна  |  14.05.19  |  вівторок
 

Помер радник Президента України Юрій Богуцький

Він обіймав посаду радника трьох президентів України.

У вівторок, 14 травня, на 67-році життя після тривалої хвороби залишив життя радник Президента України Петра Порошенка, колишній міністр культури Юрій Богуцький.

Про це інформують у Національній спілці театральних діячів України.

«За 8 років перебування на посаді міністра Юрій Петрович доклав максимум зусиль для розвитку меценатства в країні, був прихильником зміцнення зв'язків з недержавними творчими об'єднаннями, а також створення громадських експертних рад. Пропагував необхідність проектів, пов'язаних з українською культурою і державною підтримкою творчої молоді. Світла пам'ять людині, яка так багато зробила для розвитку української культури», – зазначено в повідомленні.

Петро Порошенко висловив співчуття рідним і колегам Юрія Богуцького.

«З глибоким сумом зустрів звістку про смерть Юрія Петровича Богуцького – людини непересічного таланту і високого почуття громадянського обов'язку. Ми втратили державного діяча, який багато зробив для розвитку національної культури, підтримки діячів культури. Схиляю голову в глибокій скорботі і висловлюю сердечні співчуття рідним, близьким і колегам Юрія Петровича. Світла пам'ять про прекрасну людину, патріота України назавжди залишиться в наших серцях», – зазначив глава держави.

Юрій Богуцький – український політик, академік Національної академії мистецтв України, заслужений діяч мистецтв України, професор, кандидат філософських наук, директор Інституту культурології АМУ.

Його тричі призначали міністром культури: у 1999 році, у 2001-2005 роках і в 2006-2007 роках.

За президента Віктора Ющенка був заступником глави Секретаріату президента (2008-2010 роки). Обіймав посаду радника президентів Віктора Януковича та Петра Порошенка з питань культури.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 420

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах