Україна  |  19.07.13  |  п'ятниця
 

В Україну прибув марафонець, що хоче подолати 28 тисяч кілометрів

Через територію України пробігає французький марафонець Крістоф Віссан, який має на меті бігти 28 тисяч кілометрів з Марселю до австралійського міста Кернс.

Віссану досі вдалось подолати 2000 кілометрів, пробігши через Францію, Монако, Італію, Словенію та Угорщину. Про це йдеться на власному сайті відчайдушного французького спортсмена.

Окрім цих країн та України, пробіг має охопити також територію Росії, Монголії, Китай, В'єтнаму, Камбоджі, Таїланду, Малайзії, Сінгапуру та Австралію. Поки що Віссан за час свого пробігу не виділив жодного дня на відпочинок. Француз сподівається завершити свій експеримент через рік.

«Мій проект є в першу чергу викликом: дістатися від стадіону в Марселі до Великого бар’єрного рифу в місті Кернс зі швидкістю 75 км на добу, подолавши 28000 км»,

- наголошує спортсмен.

За його словами, проект повинен звернути увагу населення планети на екологічні проблеми, а саме зникнення Великого Бар’єрного рифу в Австралії. Крім цього, француз хоче побити одразу три світові рекорди.

Під час всього пробігу Віссана супроводжуватимуть чотири команди по три людини у кожній і слідуватимуть за ним у спеціальних автофургонах.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 5628

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e