Україна  |  07.12.18  |  п'ятниця
 

Литва та Україна підписали Угоду про захист трудових мігрантів

У п'ятницю, 7 грудня, Кабмін України та Уряд Литовської Республіки підписали Угоду про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції.

Про  це повідомляє прес-служба Президента України Петра Порошенка.

Угода була укладена під час зустрічі Президента України та литовських делегатів на чолі з президенткою Литви Далею Грібаускайте.

Відомство повідомило, що метою документу є забезпечення захисту соціальних прав громадян України, які перебувають у Литовській Республіці, і громадян Литовської Республіки, які перебувають в Україні, а також протидія нелегальній праці на території цих країн.

Лінас Лінкявічус, голова литовського Міністерства закордонних справ, опісля підписання документу заявив, що Литва має плани і надалі розширювати політичну і економічну співпрацю з Україною.

"Ми готові продовжувати допомагати Україні в процесі реформування. Є критично важливим зробити його незворотнім",

– зазначив Лінкявічус.

Також президенти країн підписали дорожню карту розвитку стратегічного партнерства між Литвою та Україною на 2019-2020 роки, яка визначить основні напрямки українсько-литовських відносин.

Заява засвідчує, що у Дорожній карті викладені завдання співробітництва з питань міжнародної та регіональної безпеки, у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, в торговельно-економічній, енергетичній, транспортній галузях, а також у культурно-гуманітарній та соціальній сферах.

Після зустрічі в Києві, Даля Грібаускайте вкотре висловила підтримку Україні та зазначила, що Литва твердо стоїть пліч-о-пліч зі сміливим українським народом – посилюючи свою стабільну підтримку в тому, щоб допомогти захиститися та протистояти агресії.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах