Україна  |  28.03.13  |  четвер
 

Кличко висловив своє захоплення прикладом Грузії

Лідер партії УДАР Віталій Кличко розповів про свій захват від подорожі до Грузії і від прикладу, який подає всьому світу ця країна.

Свої враження він висловив на зустрічі в Українському інституті Лондона у Великій Британії.

Політик розповів про те, як відвідував Грузію в 2006 році. Тоді вона здалась йому бідною, маленькою країною. Весь експорт, яким Грузія могла тоді похвалитись, за словами Кличка, було вино і мінеральна вода «Боржомі».

"Я приїхав минулого року знову до Грузії – я був шокований. Як так можливо? За 5 років змінити країну! Корупції – нуль. Довіра до міліції – більша, ніж довіра до церкви", — сказав опозиціонер.

Оскільки на зустрічі також був присутній ректор Українського католицького університету у Львові, єпископ УГКЦ Борис Ґудзяк, таке порівняння Церкви і міліції викликало сміх.

Віталія Кличка дуже здивувало те, як за короткий термін, країні вдалось піднятись на такий високий рівень. "Я був в Батумі – я таке бачив тільки в Лас-Вегасі: старе місто реставроване, поруч стоять хмарочоси. Я питав себе: як так можна – за дуже короткий термін?", — захоплено зізнався він.

Лідер УДАРу у своїй промові зосередив увагу не лише на важливості боротьби в Україні з корупціонерами, але й на інтеграції України в Євросоюз.

Також, під час зустрічі у Лондоні, політик запевнив, що поки що зарано говорити про перспективи його балотування на посаду мера столиці чи на посаду президента.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 3045

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах