Україна  |  10.09.19  |  вівторок
 

KharkivPride: доля заходу остаточно вирішена

У неділю, 15 вересня, в Харкові таки пройде Марш рівності KharkivPride.
Як повідомили організатори заходу на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, міська рада Харкова вирішила не звертатися до суду з проханням заборонити ходу.

Цю позицію озвучив особисто перший заступник міського голови Ігор Терехов, запросивши організаторів для розмови в мерію.
Він пообіцяв, що сприятиме забезпеченню правопорядку під час мирного зібрання.
Харків Прайд розпочнеться о 14 годині дня.
 
У коментарях під публікацією на сторінці організаторів у переважній більшості люди вітають таке рішення влади, але не обійшлося і без обурених голосів.
«Ось що вам заважає орендувати стадіон «Металіст» і ходити там по колу цілий день? Навіть сцену можна поставити і запросити Елтона Джона. А якщо ви хочете домогтися якихось змін в законодавстві – маршируйте по вулиці Грушевського, там, де ці закони ухвалюються. Але навіщо напружувати вашими прайдами всіх харків’ян?», «Більшість харків’ян не підтримує цей парад. Спасибі, що збираєтеся проводити провокації в прикордонному місті під час війни, при цьому отримуючи охорону за бюджетні гроші»,
 
– пишуть деякі користувачі.
У цілому ж більшість консервативних харків’ян виступали проти проведення параду ЛГБТ.  Чого варта тільки петиція з проханням заборонити Марш рівності, яка за вісім днів зібрала 5837 голосів.
Геннадій Кернес теж до останнього заявляв, що хоч і поважає право ЛГБТ-спільноти на парад, проте не готовий ризикувати безпекою харків’ян і проти будь-яких провокацій, тому на погоджувальній раді було ухвалено рішення про заборону Маршу.

Про це повідомляє politeka.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e