Все  |  30.05.19  |  четвер
 

Україна визнала Пласт національною організацією

Після введення закону в дію, діяльність пластунів фінансуватиметься з державного бюджету.

Верховна Рада ухвалила Закон "Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної скаутської організації України". За цей законопроект проголосували 
228 народних депутатів, повідомляє "Укрінформ".

Відповідно до документа, Пласт вніс значну лепту у громадянську освіту дітей та молоді, у здобуття і становлення української державності.

Відтак, тепер на підтримку Пласту виділятимуться гроші з державного бюджету.

Кошти витрачатимуть на повсякденну діяльність руху, туристичне спорядження пластових виховних частин, однострої для членів організації, державне страхування пластунів під час занять, переклад і видання скаутської літератури, становлення і розвиток пластового руху у світі, участь у міжнародних скаутських заходах, розвиток молодіжних і вишкільних пластових центрів тощо.

Держава, крім того, вшановуватиме тих пластунів, які загинули за здобуття незалежності України у XX столітті та в часи сьогодення.

Пласт — найвідоміша в Україні скаутська організація, яку створили у Львові в 1911 році.

Впродовж року пластуни проводять понад 100 виховних таборів різної спеціалізації, організовують заходи соціально-культурного та виховного спрямування, серед яких поширення Вифлеємського Вогню Миру, День Пластуна, Благодійний вечір Пласту та інші.

Для набрання чинності закону, його має ще підписати президент.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах