Все  |  24.04.13  |  середа
 

Україна домовилась із Митним союзом

Наразі - про статус спостерігача в цій організації. Таку інформацію озвучив прем'єр-міністр Микола Азаров.

За словами Азарова, рішення вже прийнято, залишаються лише технічні формулювання.

Глава уряду також додав, що пройшли зустрічі з представниками Казахстану і Білорусі, тепер працюють над технічними питаннями.

"Зараз йде відпрацювання, ми створили в уряді робочу групу з підготовки документів, які повинні бути підписані президентами. Ми домовилися, і зараз завершуються технічні переговори щодо формулювань. Ми будемо спостерігачами в Митному союзі, ми будемо мати представництво при Євразійській економічній комісії, відповідно, керівник представництва отримає можливість брати участь у засіданні колегії Євразійського союзу, брати участь в підготовці документів, але він не володіє правом голосу", -

повідомив прем'єр.

Азаров підтвердив, що в кінці травня під час зустрічі президентів статус нашої держави як спостерігача оформлять документально.

Зазначимо, що раніше глава уряду Росії Дмитро Мєдвєдєв інформував, що в України у статусі спостерігача у Митному союзі не буде жодних привілеїв. Навіть більше, наша держава не зможе жодним чином впливати на прийняття рішень до часу, поки цілком не оформить членство в об'єднанні.

Нагадаємо, в березні президент Віктор Янукович доручив Мінекономрозвитку розробити до липня цього року на середньострокову перспективу програму співпраці з країнами Митного союзу Єдиного економічного простору.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 3198

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах