Все  |  15.02.18  |  четвер
 

У зоні АТО при загадкових обставинах загинули кілька бійців ЗСУ

Йдеться про військовослужбовців окремої бригади морської піхоти, чиї тіла знайшли в будинку, у якому вони тимчасово проживали.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО в Facebook.

Відзначимо, що командування не повідомляє про точну кількість загиблих, а також про причини смерті.

Відкрито кримінальне провадження. Розслідування надзвичайної події проводять Військова служба правопорядку у ЗСУ і Національна поліція.

ДОПОВНЕНО

Стало відомо, що чотири українських військовослужбовців загинули від рук свої побратимів. Вбивці захотіли замаскувати злочин і підпалили будівлю, де були заховані тіла убитих. Лариса Сарган, яка є прес-секретарем Генерального прокурора України, розповіла про злочин, що напередодні відбувся в зоні проведення АТО недалеко від селища Широкино.

З її слів, за фактом вбивства чотирьох військовослужбовців ЗСУ Військовою прокуратурою було відкрито кримінальне провадження по п.1 ч.2 ст.115 КК України - Умисне вбивство двох або більше осіб.

Поліція детально вивчила всі речові докази і детально оглянула місце події, також відомо, що на тілі загиблих виднілися рани від вогнепальної зброї, а по периметру була закладена вибухівка - вбивці мали намір замаскувати свій злочин і приховати всі докази. Після всіх першочергових слідчих дій були виявлені дві людини, які підозрюються у вбивстві побратимів. Були проведені слідчі експерименти, а також низка допитів, під час яких вони і зізналися в скоєному, розповівши, що вбивство сталося на ґрунті нестатутних службових відносин.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах