Все  |  26.05.17  |  п'ятниця
 

У Єгипті бойовики розстріляли автобус з коптськими християнами

Щонайменше 23 людини були вбиті і ще 25 поранені бойовиками, що розстріляли автобус недалеко від міста Мінья, в якому перебували коптські християни.

Про це заявило міністерство охорони здоров'я Єгипту.

Зі слів представників відомства, в п'ятницю вранці автобус потрапив в засідку невідомих бойовиків біля християнського монастиря. Автобус і супроводжуюча його машина були розстріляні, коли вони поїхали по ґрунтовій дорозі в сторону монастиря Святого Самуїла, приблизно в 140 милях на південь від Каїра.

Копти останнім часом неодноразово піддавалися атакам бойовиків. Відповідальність за напади брала на себе "Ісламська держава". Нагадаємо, що раніше в результаті двох терактів, скоєних в церквах в Танті і Олександрії 9 квітня, загинули щонайменше 46 осіб.

ДОПОВНЕНО

Число жертв нападу на автобус з християнами-коптами в Єгипті зросла до 35 осіб. Серед загиблих в результаті атаки є діти. Ще 26 людей отримали поранення.

Також стало відомо, що в нападі брали участь близько 10 осіб в уніформі, схожу на армійську. Нападники пересувалися на двох автомобілях і використовували при атаці кулемети.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...