Все  |  23.01.20  |  четвер
 

У Вінниці хочуть скасувати е-квиток через "диявольську мітку 666"

За словами позивачів, всі штрих-коди та картки мають «число Диявола», тобто «666».

Мешканці Вінниці судяться з чиновниками і вимагають через суд скасувати впровадження електронного квитка у громадському транспорті. Про подання відповідного позову йдеться в ухвалі Вінницького окружного адмінсуду.

У коментарі місцевому виданню ВЕЖА представниця комунальної служби, відповідальної за реформу, пояснила, що позивачі є «особами з релігійними переконаннями». За словами заявників, всі штрих-коди та картки мають «число Диявола», тобто «666».

«Наскільки мені відомо, вони звертались до якогось університету і той університет їм підтвердив, що штрих-код і QR-код мають «шістки». Я, чесно кажучи, не бачила цього документа і не зрозуміла, де там «число Диявола». Вони говорять, що (“число Диявола”) є в штрих-кодах і QR-кодах»,

– сказала вона.

Чиновниця додала, що ще влітку до комунальників звернулося 97 осіб з проханням не впроваджувати систему електронного квитка. Як повідомляв УНІАН, кілька десятків селян побилися за церкву на Рівненщині. Сутичку влаштували віряни Православної церкви України та прихильники Православної церкви Московського патріархату.

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах