Все  |  21.12.18  |  п'ятниця
 

У центрі Львова з'явиться 6-поверховий готель

На площі А. Міцкевича, 9 ТзОВ "Центр розвитку нерухомості" збудує готель із адміністративно-торговими приміщеннями та підземним паркінгом.

У п'ятницю, 21 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив відповідні містобудівні умови та обмеження.

Майбутній готель розташується на земельній ділянці площею 0,1 га. Ділянка за своїм цільовим призначенням розрахована під будівництво та обслуговування будівель торгівлі. Вона належить до категорії земель житлової та громадської забудови. Також ця земельна ділянка входить у межі історичного ареалу міста та до території, яка охороняється ЮНЕСКО.

Згідно з рішенням виконавчого комітету, ділянка буде забудована на 100%. Висота будівлі на ній не перевищуватиме 22,4 метри.

Забудовник, за словами головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, хоче розпочати будівництво готелю якнайшвидше. Також він додав, що ТзОВ "Центр розвитку нерухомості" звернулось за погодженням до Міністерства культури та ЮНЕСКО.

"Є подані документи в ЮНЕСКО, проведені консультації з Мінкультом, тобто він у курсі", – наголосив Юліан Чаплінський.

Готель буде на 6 поверхів, а підземний паркінг міститиме 16 паркомісць.

Історія з будівництвом готелю тягнеться з 2008 року. Тоді ТзОВ "Центр розвитку нерухомості" отримало від міськради дозвіл на проектування готельно-адміністративного комплексу. Але його реалізації завадив конфлікт зі Спілкою художників України, яка теж претендувала на ділянку на площі А. Міцкевича, 9.

На засіданні виконавчого комітету 21 грудня директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич повідомила, що мерія не має юридичних заборон стосовно розгляду питання про це будівництво.

Власником 99,5% ТзОВ "Центр розвитку нерухомості", за даними аналітичної системи YouControl, є кіпрська компанія "Сарубас Лімітед", ще 0,5% належить ТзОВ "Компанія з управління активами "Актив".

Кінцевим бенефіціарним власником ТзОВ "Центр розвитку нерухомості" є відомий бізнесмен Віталій Антонов. Бізнесмену також належить Концерн "Галнафтогаз", до складу якого входить мережа АЗС "ОККО".

Львівський офіс "Концерну Галнафтогаз" знаходиться у Львові за адресою вул. Героїв УПА, 73, де також зареєстроване ТзОВ "Центр розвитку нерухомості". Як головний вид діяльності фірма вказала будівництво житлових і нежитлових будівель. Розмір статутного капіталу становить 6 млн гривень.

У самому центрі Львова, на вул. М. Вороного, також недавно було погоджено міськрадою будівництво нового готелю. На даний час цю ділянку займає парковка. Перспектива будівництва нового готелю викликала незадоволення місцевих мешканців, яке вони висловили у формі протестів. У результаті за цю справу взявся суд.

19 червня цього року Верховна Рада ухвалила довгоочікуваний закон №1553 "Про внесення змін до ЗУ "Про охорону культурної спадщини". Цей закон стосується збереження пам'яток культурної спадщини ЮНЕСКО в Україні. Він передбачає створення на місцях органу управління, який би регулював діяльність, включно з будь-яким будівництвом, у зоні пам'ятки ЮНЕСКО та її буферній зоні. 

 
 

Коментарі (2) перегляди: 2351

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e