Все  |  02.06.17  |  п'ятниця
 

У центрі Львова виявили масові поховання людей

31 травня, під час ремонтних робіт біля муру костелу св. Лазаря, розташованого за адресою на вул. Коперника, 27 у Львові, виявили масові поховання людей.

Про це у розмові з журналістами повідомив Володимир Заборовський, керівник Львівської державної хорової школи "Дударик", розміщеної на території храму.

"Ми виявили рештки у середу, 31 травня, під час реставрації муру біля шпиталю. Під час укріплення фундаменту майстри виявили останки, які нагадають людські. Ми їх поскладали у коробки і написали звернення до директора комунального підприємства Львівської обласної ради "Доля" Святослава Шеремети та голові правління ГО "Меморіал" Роману Гунді з проханням допомогти розібратися з цими останками",

– зазначив Заборовський.

Кому саме належать останки, котрі зараз зберігаються на території костелу Лазаря, мають з’ясувати археологи. Голова правління ГО "Меморіал" Роман Гунда висловив припущення щодо походження цих кісток.

"Я переконаний, що це кістки 40-х років з Тюрми на Лонцького, яка розташована поруч з костелом. Раніше тут був шпиталь для найбідніших людей у Львові, під час війни його закрили і тут було дуже зручно заковувати тіла, територія не проглядалася з вулиці. Знайдені кістки – це тільки початок, впевнений, що після ретельного дослідження тут знайдуть іще багато поховань",

– сказав він.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...