Все  |  03.07.19  |  середа
 

У Трускавці відкрили університет для літніх людей

Тепер люди пенсійного віку можуть отримати вищу освіту в університеті третього рівня.

Нещодавно у Трускавці урочисто відкрили університет для літніх людей.

На урочистостях виступив екс-заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик.

За його словами, ідея створення такого університету для України – це нова і дуже цікава справа.

Ілик повідомляє, що коли він слухав перелік факультетів, які треба створити, то подумав, що бракує факультету, який би називався "Якість і тривалість життя" і який би мав прямий стосунок до охорони здоров’я.

"Я готовий там бути волонтером, долучити своїх колег з професорсько-викладацького складу Львівського національного медичного університету, друзів-лікарів, які зможуть простими словами пояснити важливі речі",

– зазначив він.

Також Роман Ілик висловив надію, що невдовзі такі університети з’являться і в Дрогобичі, Бориславі та інших містечках не лише регіону, але й України загалом.

За його словами, є ще багато інших ідей, інших напрацювань, які його команда обов’язково втілить. Вони стосуються і порівняння цін в інших країнах, тому що людям справді важко на сьогодні лікуватися і мати таке  соціальне забезпечення, яке вони мають. Тому у всьому, що стосується напрямків охорони здоров’я, Ілик стверджує, що готовий підставити плече, готовий попрацювати, провести роз’яснювальні роботи, бути поряд з людьми та бути серед людей.

Повідомляється, що Роман Ілик йде в депутати по 121 округу, що включає міста Дрогобич, Борислав, Стебник, Східницю,  Трускавець.

Про це повідомляє Дивись.інфо

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах