Все  |  01.05.18  |  вівторок
 

У світі побоюються, що штучний інтелект вийде з-під контролю

Співзасновники компанії Google Сергій Брін і Ларрі Пейдж у своєму спільному зверненні висловили стурбованість можливими негативними наслідками застосування цієї технології.

Вони написали, що нові потужні технології, такі як штучний інтелект, здійснюють прорив у науці для користі людства, але при цьому вони змушують думати про високу міру відповідальності.

Безпілотні системи, які можуть самостійно приймати рішення, несуть реальну небезпеку для всього світу. Різні терористичні угруповання і тоталітарні режими можуть використовувати штучний інтелект для маніпулювання людьми, вважають творці найбільшої пошукової системи, які також багато інвестують у проекти різних дронів.

"Побоювання безпеки варіюються від страхів науково-фантастичного стилю до перевірки працездатності безпілотних автомобілів",

- заявили вони.

Як повідомляли раніше "Ваші новини", в США схвалили проект глобального інтернету Ілона Маска. Проект SpaceX передбачає запуск на орбіту кілька тисяч супутників, щоб покрити всю земну кулю мережею дешевого інтернету.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах