Все  |  30.11.18  |  п'ятниця
 

У столиці можуть скасувати ряд концертів російських виконавців

У Києві, через нещодавно прийняті правила в'їзду на українську територію, під загрозою зриву опинилися кілька концертів популярних російських музикантів.

Концерт російської групи Cream Soda, який планували провести у Mezzanine 9 грудня не відбудеться, оскільки у складі колективу є двоє чоловіків - Ілля Гадав і Дмитро Нова, які потрапляють під критерій 16-60 років. Відомий 33-річний музикант, репер, Іван Алексєєв (також відомий під ім'ям Noize MC) також не зможе порадувати своїх фанатом виступом 16 грудня в клубі Stereo Plaza. І 9-го грудня в столиці може зірватися концерт в цьому ж клубі від рейв-групи Little Big, лідером якої є 33-річний Ілля Прусікін.

Наразі Держприкордонслужба не уточнила, як музиканти зможуть потрапити на територію України. Відомо тільки, що є виняткові випадки для в'їзду чоловіків з російським громадянством, мова йде про співробітників дипломатичних структур та водіїв транспортних засобів, а також про росіян, які мають документи на постійне або тимчасове проживання в Україні.

Нагадаємо, що в Україні заборонили в'їзд російським чоловікам. З міркувань національної безпеки, з Росії в Україну заборонено в'їжджати чоловікам у віці від 16-ти до 60-ти років.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах