Все  |  27.04.18  |  п'ятниця
 

У США помер саксофоніст Чарльз Невілл

Один із засновників і постійних учасників американського гурту The Neville Brothers Чарльз Невілл помер у штаті Массачусетс, США, інформує USA Today.

Причина смерті музиканта не розголошується. Втім, відзначається, що за кілька місяців до смерті Невіллу діагностували рак підшлункової залози. Виконавцеві було 79 років.

Чарльз Невілл виступав у складі The Neville Brothers, де грав на саксофоні. Він разом з чотирма своїми братами - Артом, Аароном, Сирілом та Айваном - почали виконувати музику в 1976 році в Новому Орлеані. У 1977-му вони вирішили створити колектив.

Гурт випустив десять студійних альбомів. Остання платівка, Walkin 'in the Shadow of Life, побачила світ у 2004 році. За рік, у 2005-му, колектив включили в Зал слави вокальних гуртів. The Neville Brothers виконують музику в жанрах ритм-н-блюз, фанк та соул. Офіційно гурт розпався у 2012 році, однак через кілька років музиканти знову об'єдналися для концерту в Новому Орлеані.

Чарльза Невілла не стало за день до відкриття в Новому Орлеані музичного фестивалю Jazz & Heritage, хедлайнерами якого протягом довгих років були Neville Brothers.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах