Все  |  21.05.18  |  понеділок
 

У Сонячній системі виявили ще одну планету, - Вчені

Групою астрономів з декількох країн за допомогою унікального експерименту було зауважено транснептуновий об'єкт 2015 BP519.

Вчені тривалий час спостерігали за орбітою і прийшли до висновку, що вона сильно нахилена до осі Сонячної системи. Вчені не виключають, що це сталося через вплив якоїсь планети.

За оцінками дослідників, об'єкт має надзвичайно витягнуту орбіту, малий і великий радіуси якої досягають 35 і 862 астрономічних одиниці відповідно.

Нагадаємо, що астрономи вже давно говорять про існування 9-ої планети Сонячної системи. Раніше вони заявили, що планета Х може розташовуватися на орбіті з періодом 15 тисяч років. Більш того, вона може мати величезні розміри - за оцінками фахівців, її маса в 10-ть разів перевищує масу Землі.

Дуже часто передбачувану 9-ту планету також називають Нібіру. Дослідники не виключають, що коли-небудь планета Х максимально наблизиться до Землі і знищить все живе. Втім, прогнози вчених так і не збулися - Нібіру мала зблизитися з Землею ще восени минулого року, але передбачувану планету так ніхто і не побачив.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 575

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...