Все  |  16.04.19  |  вівторок
 

У штабі Зеленського розповіли про дебати на стадіоні о 16:00 год

Дмитро Разумков, спікер штабу кандидата у президенти Володимира Зеленського, заявив, що проведення дебатів 19 квітня на НСК "Олімпійський" о 16:00 є неприпустимим.

Таку позицію Разумков озвучив в ефірі "Радіо НВ" 16 квітня.

"Якщо ми говоримо про той час, який пропонували наші колеги, це там 14:00, 16:00. По-перше, заперечень з їхнього боку щодо 19:00 не було. По-друге, якщо ми говоримо про 14:00, 16:00, - це неприпустимо ",

- сказав спікер.

З його слів, більшість людей працюють до 18-ї години, тому такий час проведення дебатів обмежує можливість виборців прийти на стадіон.

Крім того, Разумков також повідомив, що шоумен не вийде до журналістів перед дебатами, бо прес-конференцію кандидата організувати "малореально".

"При всьому бажанні, це малореально, оскільки у нас залишилося буквально кілька днів, а в п'ятницю у нас дебати. Тому, при всій повазі до колег, я гадаю, що цей проект слабо реалізувати",

- пояснив представник Зеленського.

Також на запитання журналіста "Чому ви уникаєте спілкування із медіа?", Разумков сказав, що про всі основні питання майбутньої політики кандидата вже "було сказано більш, ніж достатньо".

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що піде на дебати з чинним главою держави Петром Порошенком, однак висунув кілька умов. Зокрема, дебати мають відбуватися на НСК "Олімпійський".

Президент погодився на дебати на стадіоні й запросив Зеленського провести їх 14 квітня. Однак Зеленський не прийшов, заявивши, що дебати мають відбутися 19 квітня о 19:00.

Відтак, Порошенко вже згодився на дебати 19 квітня, але запропонував своєму опоненту провести їх трохи раніше, щоб встигнути на дебати на Суспільне о 20:00 відповідно до чинного законодавства.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах