Все  |  19.01.19  |  субота
 

У селі заживо згоріло троє людей. Мати не витримала та повісилася

Живим з сім'ї залишився лише старший син, який на час пожежі гуляв на вулиці.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції Запорізької області.

Трагедія сталася вчора, 18-го січня, приблизно о 14:20, в одному з сіл Запорізької області. Поступив сигнал, що на місці горить приватний будинок, туди відразу ж прибули медики та пожежники, проте врятувати нікого не вдалося. Всередині будинку виявлено обгорілі тіла чоловіка 1989 року народження та дітей 2009 і 2014 народження. На задньому дворі, на дереві, виявили тіло господині 1987-го року народження, яка повісилася.

Трохи пізніше правоохоронці з'ясували, що чоловік - це брат господині, яка сама виховувала трьох дітей 2006, 2009 і 2014-го року народження. Повідомляється, що родина спокійна та ні на яких обліках не перебувала.

Дим з дому побачив третій, старший син жінки, який гуляв на вулиці. Спочатку він із листоношею, що проходила повз, намагалися загасити пожежу, проте нічого не вийшло, тоді вже були викликані спеціальні служби. В цей час господиня, перебуваючи в стані сильного душевного хвилювання, покінчила життя самогубством.

Хлопчика зараз відправили в поліцію. З ним спілкуються поліцейські й працівники ювенальної превенції. Вирішується питання про те, куди та до кого його відправити.

Нагадаємо, що Супрун нагадала про правила безпеки у поводженні з вогнем. За інформацією міністра, в Україні з початку року в пожежах загинуло 100 чоловік, саме тому потрібно приділити увагу пожежній безпеці.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах