Все  |  13.02.18  |  вівторок
 

У росіян на Олімпіаді відібрали прапор з Леніним

Співробітники лижного стадіону Олімпійських ігор в Пхенчхані вигнали з арени російських уболівальників з прапором, на якому зображений Володимир Ленін.

Організатори змагань пояснили, що причиною такого кроку стала заборона комуністичної символіки в Південній Кореї через складні відносин з Північною Кореєю.

Відзначимо, що російську збірну не допустили до Олімпіади-2018 через порушення антидопінгового спортивного законодавства. Частина спортсменів з Росії виступає під назвою "Олімпійські атлети з Росії". Вони не мають права демонструвати прапор і герб РФ, а також інші державні символи, зокрема поєднання в одягу білого, червоного і синього - кольорів національного прапора.

 

Як раніше повідомлялося, Україну на Олімпіаді-2018 представлятимуть 33 спортсмени. Це найменш численна збірна за всю історію своїх виступів на Олімпійських іграх. Приміром, у Ліллехаммері в 1994 році виступили 37 спортсменів.

 

Нагадаємо, що суд Лозанни скасував довічне відсторонення 28 олімпійців з РФ. Раніше Міжнародний Олімпійський комітет заборонив цим російським спортсменам брати участь в змаганнях, зокрема в Зимовій Олімпіаді-2018.

 

 
 

Коментарі (3) перегляди: 816

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...