Все  |  01.04.20  |  середа
 

У породіллі, яка померла в Івано-Франківську, встановили COVID-19

У 37-річної породіллі, мешканки Болехова, яка померла 30 березня в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі, аналіз показав позитивний результат на захворювання коронавірусом.

Про це ввечері 31 березня заявив головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук у прямому ефірі ОТБ “Галичина”.

За його словами, медичним працівникам вдалося при житті відібрати в жінки зразки для дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції.

“На кінець дня 31 березня нам уже був відомий результат – у 37-літньої жінки підтвердився COVID-19. Не треба підіймати паніку стосовно того, що перинатальний центр є зоною особливої ситуації. Там вжиті всі заходи”,

– каже Руслан Савчук.

Наразі деякі відділення перебувають на повному карантині. Всі працівники двічі на день контролюють одне одного щодо симптом. Головний санітарний лікар припускає, що, можливо, будуть приймати жорсткіші заходи щодо карантину.

Учора, 31 березня, про те, що перед тим жінка повернулася з Польщі, повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я ІФ ОДА Володимир Чемний.

Натомість її рідні не вірять, що хвороба пов’язана з візитом закордон, адже стверджують, що в Польщі жінка була ще в листопаді минулого року.

Зокрема, сестра померлої каже, коронавірусну інфекцію та могла підхопити лише в пологовому, бо ж на вулицю не виходила, а з рідними спілкувалася тільки по телефону.

29 березня жінка народила дівчинку, проте стан її різко погіршувався. Вона була переведена на апарат штучної вентиляції легень. Було проведено всі заходи, що відповідають протоколу в такому випадку, але 30 березня в неї зупинилось серце.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах