Все  |  16.06.17  |  п'ятниця
 

У поліції немає підозрюваних у справі про вбивство Вороненкова

Відразу після смерті ключового свідка у справі екс-президента Януковича, президент Петро Порошенко та представники СБУ заявляли про "російський слід", але доказів цього досі немає.

Національна поліція не встановила осіб, причетних до вбивства колишнього депутата Державної думи Росії Дениса Вороненкова. Підозра досі нікому не вручена, тому що самого кілера застрелив охоронець вбитого, а замовників не виявили.

Про це заявив заступник глави Національної поліції України - начальник Головного управління Нацполіціі в Києві Андрій Крищенко.

"У цій справі дійсно проведена серйозна робота. Є ряд суттєвих напрямів. Скажу більше: поки підозра нікому не пред'являлася. Але робота ведеться дуже щільно",

 - заявив він.

Нагадаємо, що раніше, в день вбивства, 23 березня, Порошенко заявив, що вбивство Вороненкова організувала Росія і додав, що подібним чином організовувалися вбивства і в Європі.

"Підступне вбивство в центрі Києва Дениса Вороненкова - це акт державного тероризму з боку Росії, яку він був змушений покинути з політичних міркувань. Явний почерк російських спецслужб, раніше неодноразово проявлявся в різних європейських столицях",

- заявив президент.

Потім стало відомо, що вбивцею Вороненкова виявився громадянин України Павло Паршов. Він з 2012 року перебував в карному розшуку за відмивання грошей, при цьому він з 2014 року офіційно служив в Нацгвардії України. У нього були документи, видані частиною №3057 (до складу якої свого часу увійшли добровольчі батальйони "Азов" і "Донбас"). 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах