Все  |  23.06.13  |  неділя
 

У Пакистані вбито п'ятеро українців

Президент України доручив Кабміну забезпечити надання сім'ям загиблих потрібної консульської допомоги та вжити необхідних заходів для запобігання таких трагедій у майбутньому.

Міністерство внутрішніх справ України встановлює особи українців, які загинули в Пакистані в ніч на 23  червня під час збройного нападу тамтешніх бойовиків на готель.

За словами спікера МІД Євгена Перебийноса, сказати звідки приїхали до Пакистану жертви збройного нападу і який їхній вік, МЗС наразі не в змозі. Є тільки попередня інформація, що вони належали до групи альпіністів, яка приїхала в Пакистан приватно.

Нагадаємо, в ніч на 23 червня в невеликий готель біля базового табору альпіністів біля підніжжя гори Нанга-Парбат увірвалися озброєні бойовики і відкрили вогонь по людях. Серед десятьох загиблих п'ятеро наших співгромадян, троє китайців, росіянин і місцева жінка, працівниця готелю.

За уточненими даними, одному з туристів вдалося вижити після нападу пакистанських бойовиків. Але поки що про його стан нічого невідомо.

Відповідальність за вбивства взяла на себе місцева терористична угруповання "Джундуллах", яка непримиренно налаштована проти всіх іноземців.

"Ці іноземці - наші вороги, і ми гордо беремо на себе відповідальність за їх вбивство. Ми продовжимо здійснювати подібні атаки в майбутньому",

- цитують пакистанські ЗМІ заяву лідера бойовиків.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах