Все  |  15.12.21  |  середа
 

У МОЗ пояснили, як отримати третю дозу вакцини

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін пояснив, що додаткову дозу вакцини проти COVID-19, якщо у людини є для цього медичні покази, можна отримати за направленням від сімейного чи профільного лікаря.

“Міністерство охорони здоров’я дозволило щеплення додатковою дозою вакцини проти COVID-19 людям, які мають для цього медичні покази. Тепер вони можуть отримати додаткову дозу через 28-90 днів після другої дози, незалежно від того, якою вакциною вони щепились раніше. Для того, щоб отримати додаткову дозу, необхідно звернутись до свого сімейного або профільного лікаря”,

– сказав Ігор Кузін.

Йдеться про людей із ВІЛ, онкологією, після трансплантації органів, тих, хто проходить імуносупресивну або імуномодулювальну терапію та пацієнтів із низкою інших імунодефіцитних станів.

Сімейний чи профільний лікар може видати направлення довільної форми на щеплення за наявності медичних показань для цього.

Додаткову дозу можна отримати тією вакциною, якою було введено дві попередні дози.

Безпосередньо зробити щеплення можна буде у найближчому пункті щеплення. Своєю чергою лікар вакцинальної бригади має внести дані про введення додаткової дози до електронної системи охорони здоров’я, як третю дозу.

Дія документу про вакцинацію продовжуватись не буде, тобто документ буде чинним 365 днів з дати введення другої дози.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 
Спецтема: коронавірус COVID-19
Суспільство • переглядів: 90567
Помер президент хору Орфей
Культурне життя • переглядів: 1314