Все  |  18.04.19  |  четвер
 

У Львові з'явилися "Читай-трамваї"

Вони будуть курсувати містом до осені 2019 року.

Від четверга, 18 квітня, до осені у Львові будуть курсувати три «читай-трамваї», у яких можна буде завантажити та почитати оповідання.

Під час брифінгу заступник директора департаменту розвитку Львівської міської ради Ірина Вікирчак розповіла, що три різних трамваї забрендували під стилістику Дитячого книжкового форуму та Форуму видавців для того, щоб підкреслити статус Львова як міста літератури ЮНЕСКО.

Ще у 2015 році Львів отримав звання Міста літератури ЮНЕСКО.

За словами керівника офісу «Львів – Місто літератури ЮНЕСКО» Богдани Брилинської, «Читай-трамваї» є одним з унікальних проектів.

«Трамвай, як символ міста, брендують у символіку міста літератури, але, крім цього, має в собі книги, ви можете взяти їх і почитати. Також на цих трамваях з’явиться логотип нашого нового проекту UnderLitMOVE — перший з’їзд Міст літератури ЮНЕСКО, який відбудеться восени під час Форуму видавців», – повідомила Богдана Брилинська.

У «читай-трамваях» будуть QR-коди, перейшовши за якими можна буде отримати безкоштовні уривки літературних текстів із нових видань українських видавців, а також переможців і лауреатів премії Міста літератури ЮНЕСКО.

Нагадаємо, що у 2018 році Львовом курсували теж «читай-трамваї», що було присвячено до 25-го Форуму видавців.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e