Все  |  10.10.19  |  четвер
 

У Львові затвердили програму з військово-патріотичного виховання молоді

Ухвалу затвердили з доповненням.

Сесія затвердила Міську цільову програму з військово-патріотичного виховання молоді, сприяння організації призову громадян України — мешканців м. Львова на строкову військову службу, відбору на військову службу за контрактом і в резерв до Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, інших військових формувань, утворених відповідно до законодавства України, забезпечення організації підготовки і проведення на території міста мобілізаційних заходів та заходів з територіальної оборони на 2019−2021 роки. Ухвалу затвердили з доповненням. Про це інформує прес-служба ЛМР.

"Ця програма має передбачено низку заходів організаційного і матеріального характеру. Щодо матеріального характеру, передачі військовому комісаріату підлягає наш автомобіль Toyota Camry 2006 року випуску, а також передбачаємо для військового комісаріату витрати на паливно-мастильні матеріали: на 2019 рік — це 96 тис. грн., на 2020 рік — 384 тис. грн.",

— зазначила Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту ЛМР.

Як зазначено у проекті ухвали, програму прийнято з метою формування у громадян України — мешканців м. Львова патріотичної свідомості щодо виконання конституційного обов’язку — захисту України, сприяння військовим комісаріатам і військовим частинам в організації призову на строкову військову службу, відбору на військову службу за контрактом і в резерв до Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, інших військових формувань, утворених відповідно до законодавства України, та забезпечення організації підготовки і проведення на території міста мобілізаційних заходів та заходів з територіальної оборони, керуючись Законами України "Про оборону України", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про військовий обов’язок і військову службу", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

Координацію роботи з виконання заходів програми покладено на керуючого справами виконкому і постійну комісію законності, депутатської діяльності та свободи слова.

 

Про це повідомляє depo.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах