Все  |  11.04.19  |  четвер
 

У Львові закрили на кілька днів садочок

У ДНЗ проводять перевірки через масову хворобу дітей.

Впродовж двох днів не буде працювати садочок №168, що на вулиці Кульпарківській, 182. Це пов'язано зі з'ясуванням обставин щодо захворювання дітей кілька днів тому.

Про це інформують у прес-службі Львівської міської ради.

Як відомо, протягом 6-10 квітня у Львівську обласну дитячу лікарню потрапили п'ятеро дошкільнят з одного дитячого садочку з діагнозом "Гостра кишкова інфекція". Ще одну дитину лікують в домашніх умовах.

Директор міського департаменту гуманітарної політики Галина Слічна зазначила, що наразі очікують результатів аналізів з інфекційної лікарні.

"Щоб убезпечити дітей, ми скерували листа на Лабораторний центр, щоб вони прийшли і взяли всі аналізи, включно з аналізами працівників. Тому на два дні призупинили роботу садочка", – наголосила Галина Слічна.

Міське управління освіти розпочало розслідування та позапланову перевірку цього дошкільного навчального закладу. Було залучено фахівців міського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» для здійснення відповідних лабораторних досліджень.

"У садочку працюють і наші спеціалісти, і фахівці Держпродспоживслужби. Ми проводимо епідеміологічне розслідування, а вони перевіряють, чи є в садочку порушення санітарних норм. Причина гострої кишкової інфекції може бути і бактеріального, і вірусного походження. Швидкі тести, що провели дітям в лікарні, показали у двох з них підозру на ротавірус",

– зазначив заступник директора  ДУ "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України" Олег Когут.

За його словами, результати досліджень буде відомо наступного тижня за умови, що вдасться відібрати зразки продуктів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах