Все  |  07.10.19  |  понеділок
 

У Львові встановили найбільшу в Західній Україні фасадну сонячну електростанцію (Фото)

До комплекту станції увійшло майже 1000 панелей, які встановили на даху і на фасаді.

7-поверхову будівлю центрального офісу «Галнафтогаз» у Львові на вулиці Героїв УПА, 72 покрили фасадними сонячними панелями. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор компанії Віталій Антонов.

До комплекту станції увійшло майже 1000 панелей, які встановили на даху і на фасаді. Загальна площа покриття –1620 кв. м, а потужність станції сягає до 200 тисяч кВт/год на рік.

«Цього достатньо, щоб упровдовж місяця повністю покрити потреби в електроенергії 10 стоквартирних будинків», – зазначає він.

Раніше у коментарі Tvoemisto.tv директор департаменту розвитку мережі АЗК «ОККО» Назар Турхан повідомляв, що вартість цієї електростанції становить 7,5 млн грн. Роботи «Галнафтогаз» виконував за власний кошт.

Усю згенеровану енергію подаватимуть за «зеленим тарифом», а ЛМКП «Львівобленерго» має надати точку під’єднання до місцевих електричних мереж.

Нагадаємо, на початку 2018 року виконком Львівської міськради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво дахової сонячної електростанції за адресою вул. Героїв УПА, 72.

ПАТ «Концерн Галнафтогаз» – українська компанія-власник однієї з найбільших мереж автозаправних комплексів в Україні – «ОККО». Це третя за величиною мережа АЗС в Україні з ринковою часткою понад 17%.

Про це повідомляє tvoemisto.tv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах