Все  |  14.11.18  |  середа
 

У Львові водій напав на учня, який не заплатив за проїзд

З уст водія звучала нецензурна лайка, при цьому він не реагував на зауваження пасажирів маршрутки.

У Львові водій маршрутки №13 застосував силу та облаяв учня училища, який відмовився платити за проїзд. Неповнолітній хлопець, щоб доказати свою правоту, посилався на рішення міської ради.

На сторінці Facebook дописувачка Олександра Канафоцька оприлюднила відео.

Інцидент трапився 12 листопада в салоні маршрутки №13, яку обслуговує перевізник «Фіакр Львів».

З відео можна побачити, що водій вийшов у салон маршрутки, після чого шарпав неповнолітнього хлопця та кілька разів обзивав його «ублюдком». Також водій вживав й іншу нецензурну лайку. Пасажири маршрутки робили зауваження водію, однак він не реагував на них.

Відповідно до повідомлення у прес-службі Львівської міської ради, в управлінні транспорту ЛМР засуджують обидві сторони конфлікту.

«Відповідно до ухвали сесії ЛМР, право на безкоштовний проїзд в автобусному транспорті загального користування мають учні шкіл, за умови пред’явлення учнівського посвідчення. Як видно з відеозапису інциденту, водій стверджує, що хлопець вчиться в училищі, а не в школі. Якщо це так, то він мав оплатити за проїзд і не провокувати водія», – зазначили в управлінні.

Згідно з повідомленням, було скеровано звернення до перевізника ТзОВ «Фіакр Львів», який обслуговує маршрут №13, для з’ясування ситуації та забезпечення належної поведінки водіїв. Водночас пасажирам радять оплачувати за проїзд. Безкоштовно мають право їхати лише ті пасажири, котрі мають на це законні підстави.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах