Все  |  28.11.18  |  середа
 

У Львові відкрили ще один дитячий будинок сімейного типу

Сюди на виховання та спільне проживання влаштовано шістьох дівчат.

На проспекті В'ячеслава Чорновола запрацював новий дитбудинок сімейного типу. Про це 28 листопада інформує прес-служба Львівської міськради.

Шістьма дітьми 15-17 та 9-ти років опікуватиметься сестра Юлія Фляк, яка є черницею Згромадження Сестер Служебниць УГКЦ, та має 25-річний досвід роботи у соціальній сфері.

"Немає нічого кращого для дитини, як мати сім’ю. І тому така подія сьогодні - це чергове свято, насамперед для цих шістьох дівчаток, які, напевно, про таке навіть не мріяли",

- сказав начальник управління "Служба у справах дітей" ЛМР Ростислав Тимків.

Зазначається, що квартира, в якій функціонує ДБСТ, загальною площею 328,2 кв. м, житловою - 144,3 кв. м. Тут є 7 спалень, 5 санвузлів, кухня-гостинна, клас для занять, спортивний зал, гардеробна кімната, дві комори та 8 балконів.

Нагадаємо, 10 серпня 2018 року виконком Львівської міськради прийняв рішення про створення нового, п’ятого дитячого будинку сімейного типу.

Зазначимо, у Львові функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 42 дитини, а також 11 прийомних сімей з 15-ма дітьми.

Крім того, за цей рік 24 дитини було усиновлено.

За словами Ростислава Тимківа, на сьогодні у Львові на обліку є 504 дітей-сиріт та дітей, з яких 462 влаштовані в сімейні форми виховання.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах